SEO Hizmetleri

Yeni Google güncellemeleri ile kritik bir sürece daha girmiş durumdayız. SEO hizmetleri artık farklı bir kimliğe bürünmüş durumda. İçerik yönetimi, diğer tüm konulardan daha önemli bir hale gelmiştir. Artık, link sayısı ile sıralama elde etme zamanı geçti diyebiliriz. Daha profesyonel yaklaşımlarla ve çok daha fazla emek ile, arama motorlarında iyi konumlar elde etmek şüphesiz ki mümkün. Hatta; Google son güncellemeler ile birlikte, kaliteli ve özgün içerik üretebilen küçük sitelere de şans vermiş oldu. Bu ise; tekelleşmenin önüne geçmek adına gerçekten çok değerli bir adımdı.

asya seo logo

Otoriter sitelerin konumlarında çok ciddi değişiklikler olmadı. Belki bazı içeriklerde ufak tefek ziyaretçi kayıpları yaşadılar. Ancak; kaliteli ve özgün içerik üreten küçük sitelerin ziyaretçi sayıları ciddi oranda arttı. Bu durum küçük e-ticaret, blog ve benzeri site sahiplerini sevindirdi. Artık spam işlemlere bulaşmamış her sitenin önünde altın değerinde fırsatlar var. Değerlendirmek ve başarılı işlere imza atmak için çok uygun bir ortam oluşmuş durumda.

Google ilk sayfa ve hatta ilk sıra, firmalar için çok verimli gelir kapıları açabilmektedir. Bu durum rekabeti de güçlendirmektedir. Devamlı olarak içerik yönünden beslenmeyen ve çeşitli mecralarda tanıtılmayan sitelerin, neredeyse hiç şansı yok gibi. İçerikten kastımız elbette; kaliteli ve özgün olmasıdır. İş içerik ile de bitmiyor! Sitelerin alt yapılarının Google örümcekleri ile barışık olması lazım. Sunucu yanıt sürelerinin kısa ve site hızlarının yüksek olması gerekmektedir. Birçok otoriter site tarafından refere ediliyor olmanız da çok önemlidir. Gerçekten faydalı içerikler oluşturan siteler, doğal olarak beğenilip paylaşılacaktır. Ürün veya içerik girişlerinin yönergelere uygun olarak yapılması lazım. Sanırız Profesyonel destek alıp, işletmenin diğer önemli işleri ile ilgilenmek çok yerinde olacaktır.

Genel Olarak SEO Hizmetleri Hakkında

Öncelikle belirtmekte yarar görüyoruz; daha önce çeşitli sebeplerle Google tarafından ceza uygulanmış siteler ile çalışmıyoruz. Yetişkinlere içerik üreten sitelerle de çalışmıyoruz. Bahis ve film siteleri için de SEO hizmetleri üretmiyoruz. Taklit (replika) ürün satan sitelerle de ilgili maalesef çalışmamız yok. Kalan diğer bütün sektörler ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. 1. sayfa veya 1. sıra garantisi kesinlikle vermiyoruz. Yapacağımız çalışmalar ile sitenizin ziyaretçi sayısını arttırmayı ve görünürlüğünü arttırmayı vaat ediyoruz. 1. sayfa veya 1. sıra garantisi veren firmalardan veya kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Google’ın hiç bir kurum veya kişi ile SEO konusunda bir ortaklığı yoktur. SEO çalışmaları için kimseye de yetki vermemiştir.

Arama motorları, aramalarla ilgili en doğru sonuçları göstermeye çalışırlar. Bu konuda da oldukça gelişmiş durumdadırlar. Bizim gibi firmaların yaptığı da aslında; ilgili içeriği en doğru sonuçlardan biri haline getirmektir. Bu en genel manası ile verdiğimiz hizmeti tanımlamaktadır. Ziyaretçinin arzu ettiği içerik ile karşılaşmasını ve site içerisinde zaman geçirmesini sağlamak da görevlerimiz arasındadır. Arama motorları, çabuk terk edilen siteleri sevmezler. Üzerinde çalışmayı kabul ettiğimiz sitelerin, sosyal medya tanınırlığını arttırmak, SEO hizmetleri kapsamındadır.

Sitelerin içerisinde mevcut olan içerik ile alakalı düzenlemeleri SEO firması yapmalıdır. SEO çalışmalarının en önemli ayaklarından birisi haline gelen içerik üretme ve yönetme işlemleri, deneyimli kadromuz tarafından sürdürülmektedir. Sunucu ile ilgili problemleri tespit etmek, bu sorunların nasıl giderileceğini müşterilerimize bildirmek ve önerilerimizi bir rapor halinde sunmak görevlerimiz arasındadır. Gerekir ise; sunucu firma ile irtibata geçip, gerekli düzeltmeleri biz sizin adınıza talep ediyoruz. Sitelerin hız değerlerini kontrol ediyoruz ve sorun var ise sebeplerini ortaya koyuyoruz. Sorunları giderip sitelerin daha hızlı çalışmasını sağlıyoruz. SEO sürecinin önemli bir parçası olan link inşa işini büyük bir özenle yerine getiriyoruz. Sadece en kaliteli ve alakalı sitelerden link alıyoruz.

Siteler için özel olarak hazırladığımız tanıtım yazılarını, haber sitelerinde yayınlıyoruz. Tamamen özgün ve imla kurallarına uygun olarak hazırlanan makaleleri kullanıyoruz. Forumlarda tanıtım yazıları yayınlayıp, sitenizin bilinirliğini arttırıyoruz. Siz diğer işleriniz ile meşgul olurken, SEO süreçlerini biz sizin adınıza yönetiyoruz.

Analiz bütün bu faaliyetlere başlamadan önce gerçekleştirilen bir hazırlık çalışmasıdır. Sitelerin faaliyette bulunduğu sektörleri, siteleri ve rakipleri analiz ediyoruz. Bu analizler sonucunda site için önemli anahtar kelimeleri tespit ediyoruz. Kelimelerin zorluk derecelerine göre stratejler belirliyoruz. Sonrasında ise; yukarıda bahsettiğimiz beyaz şapka SEO tekniklerini bir süreç içerisinde uyguluyoruz. Bu aşamada Google yönergelerinden kesinlikle dışarı çıkmıyoruz. Emek vererek sonuç alınması gerektiğine inanıyoruz. Kısa vadede sonuç verebilen, ancak çok büyük olumsuzluklara sebep olan çalışmaları ret ediyoruz.

Siyah şapka SEO metotlarını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu tür çalışmalar, sitelerin dizinden kaldırılması ile sonuçlanabilir. Kaliteli çalışmalar, Google gibi arama motorları tarafında her zaman takdir edilmektedir. Başka yolları zorlamaya ve sitelerinizi riske atmaya değmeyeceğini bilmelisiniz.

Planlama süreci de şüphesiz ki çok önemlidir. Birçok farklı analiz sonucu göz önünde bulundurularak, SEO hizmetleri planlanır. Planlama yapabilmek için tecrübe ve bilgi gerekmektedir. Burada işin felsefi kısmı ön plana çıkmaktadır. SEO hizmetleri kesinlikle sadece teknik süreçlerden ibaret değildirler. Güncel SEO haberlerini takip etmek ve elde edilen bilgileri analiz etmek çok önemlidir. Bunun için ileri seviyede İngilizce bilmek vazgeçilmez bir yardımcı açatır. SEO ile ilgili yayınların neredeyse tümü yabancı dillerdedir.

SEO Hizmetleri Fiyatları

standart seo hizmetleri

1- Standart SEO hizmeti: 500 TL/ay

3 anahtar kelime

içerik yönetimi

analiz

sosyal medya tanıtım

Link inşaası

10 adet rehber kaydı

Google rehber kaydı

10 adet haber sitesinde tanıtım

10 adet forumda tanıtım

İmleme çalışmaları

gelişmiş seo hizmetleri

2- Gelişmis SEO hizmetleri: 1000 TL/ay

6 anahtar kelime

İçerik yönetimi

Analiz

20 adet rehber kayıt

Google rehber kaydı

Sosyal medya tanıtım

Link İnşaası

Gerektiği kadar forumda tanıtım

Gerektiği kadar haber sitesinde tanıtım

İmleme çalışmaları

Web yöneticisi araçları ve Analytics hesaplarının yönetimi

ileri düzey seo hizmetleri

İleri Seviye SEO Hizmetleri: 2500 TL/ay

12 anahtar kelime

İçerik yönetimi

Analiz

Tüm kaliteli rehberlere kayıt

Arama motorlarına kayıt

Sosyal medya yönetimi

Link inşaası

Gerektiği kadar forum tanıtım

Gerektiği kadar haber sitesi tanıtım

İmleme çalışmaları

Web yöneticisi araçları ve Analytics hesaplarının yönetimi

Tüm hizmetlerimizde standart olarak haftalık raporlama yapılmaktadır. Müşterilerimizin sitelerinde yapacakları değişiklikleri önceden bildirme zorunluluğu vardır. Başka kişiler veya şirketler tarafından yapılan eş zamanlı çalışmaların tespiti halinde, sözleşme tek taraflı olarak, firmamız tarafından feshedilir. Siteye zarar verebilecek ve Google gibi arama motorları nezdinde doğru kabul edilmeyen hiç bir çalışmayı, site sahibi uygulayamaz. Hizmet süresi sözleşme ile başlar ve en az 1 yıl devam eder. 1 yılın sonunda, tarafların olumsuz irade beyan etmemeleri halinde, sözleşme kendiliğinden 1 yıl süre ile uzar. 2 yılın sonunda sözleşme anlaşma sağlanırsa yenilenir. İlgi sitenin yönetim paneli ve sunucu erişim bilgilerini korumak, şirketimizin sorumluluğundadır. 3. kişiler ile paylaşılması sözleşme ile kesin olarak yasaklanmaktadır. Şirketimiz hizmet verdiği siteyi referans olarak göstermek için, site sahibinden izin almak zorundadır. Site sahibinin İzni haricinde kesinlikle hiç bir site referans olarak verilemez.

Ödeme Yöntemleri

Sözleşmenin taraflarca imza altına alınması ile hizmet süresi başlar. Her ayın ödemesi firmamız tarafından peşin olarak tahsil edilir. SEO hizmetleri sonuç verme süresi, sektördeki rekabete ve sitenin durumuna göre değişeceğinden, ilk 3 ay içinde sözleşme feshedilemez. Fesih talebi gelmesi halinde, müşteri şirketimize 3 aylık bedelden kalan tutarı peşin olarak ödemekle yükümlüdür.  Aksi teklifler, Asya SEO tarafından kesinlikle değerlendirilmemektedir.

İLETİŞİM

Mustafa PİLAVCI

0 232 339 07 98

0 532 523 96 10

destek@asyaseo.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s