Biz Kimiz, Ne Yaparız?

12 yıldır arama motoru optimizasyonu üzerinde çalışmaları yapıyorum. Bu çalışmaların bazıları denye dayalı ve veri toplama amaçlı olarak ekibimizi tarafından gerçekleştirildi. Artık; Google ile bir sitenin arasının, nasıl iyi olabileceğinin yöntemlerini biliyoruz. İşletme bölümünü bitirdikten sonra, pazarlama bölümünde yüksek lisans yaptım. Bitirme tezim e-ticaret idi. SEO kavramı üzerinde sayısız makale yazdım. Geçen zaman ile birlikte, kendime göre bir SEO yorumu oluşturdum.

asya seo logo

Firma olarak sizlere farklı hizmet türleri sunuyoruz. Peki nedir bu hizmet türleri?

1- Kurumsal SEO

2- Blog ve benzeri siteler için SEO

3- e-ticaret SEO

4- SEO danışmanlığı

 

Asya SEO Hizmet Standartları

Yeni güncellemelerle birlikte bazı kavramlar değişmiş durumdadır. Artık SEO uygulamalarının, sürekli ve istikrarlı bir şekilde sürdürülmesi gerekmektedir. Daha da önemlisi; çalışmaların doğru bir metot ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sitelere kalite içerik, doğru bir şekilde girildikten sonra ve iç SEO çalışmaları tamamlandıktan sonra, dış SEO çalışmalarına geçilebilir. Sosyal paylaşımlar her devrede yapılabilir.

Biz firma olarak elimizde, 1000’lerce kaliteli link kaynağı biriktirdik. Artık kaynak sıkıntımız yok. İçerik üretimi gerçekleştiren editörlerimiz, işlerinin en iyileri. Rakip analizleri gerçekleştirmek için elimizde eşsiz yöntemler var. Anahtar kelimelere ve bunun yanında toplam ziyaretçi sayınıza odaklanıyoruz. Artık bu iki zaviyeden bakamayan SEO firmaları, başarılı olma şansına sahip değildirler.

Sosyal medya hesaplarınızı dert etmenize gerek yok. Onları da biz yönetiyoruz. Twitter, Facebook, Linkedin, İnstadram, Youtube, Vimeo, Dailymotion, Stumbleupon, Delicious, Pinterest, Flickr ve Friendfeed gibi sosyal hesaplarınız artık bizim ellerimizde. Popüler olmanızı sağlamak için her mecrayı etkin bir şekilde kullanıyoruz. Kaliteli içerikler paylaşıp, sitenize ziyaretçi ve link kazandırıyoruz. Takipçi sayılarınızı arttırıp, paylaşımların etkinliğini arttırıyoruz.

Yoğun bir emek isteyen bütün bu işleri sizin adınıza yapıyoruz. Doğru bir şekilde sürdürülen kaliteli çalışmaları, Google ödüllendirmektedir. Başarı detaylarda gizlidir. Biz başarılı olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

asya seo hizmetleri

SEO hizmetlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçmek isterseniz;

Tel: 0 232 339 07 98

Gsm: 0 532 523 96 10

Mail: destek@asyaseo.com

Skype: platinstore

Whatsapp: 0 532 523 96 10

Vergi Dairesi: Bornova/İZMİR

Vergi No: 33407025420

 

asya seo logo

 

Reklamlar

Biz Kimiz, Ne Yaparız?” üzerine 10 yorum

  1. Yazılarınızı okudum hayli etkilendim.Bende 2 yıl önce boş ceo peşinde koşmuşum(yada koşturulmuşum)…….Sizi takipediyorum.Selamlar Atilla Genç

    • Hüseyin bey; elden geldiğince ve vakit buldukça yazmaya devam edeceğiz. SEO konusundaki tüm tecrübelerimizi zaman içerisinde aktarmayı düşünüyoruz.

      Yazılarımıza gösterdiğiniz alakadan dolayı teşekkür ederiz.

  2. Mustafa Bey selam. Seo konusunda sizden önce birçok yazı okudum, video izledim ama hepsi sanki öğretmek için değil de kafa karıştırıp seo’dan soğutmak için yazılmış-anlatılmış. Anlaşılmak gibi bir çabaları yok sanırım. Ben çok başında olduğum için anlamıyorum herhalde diyordum ama sizin videoları izleyince demek sorun bende değil diğer anlatıcılardaymış dedim. Emeğine ve özverine sağlık.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s