Hizmetlerimiz

SEO Danışmanlığı Hizmetleri

Asya SEO ile sizlere farklı alternatifler sunmaktayız. SEO hizmetlerinden hangisinin size ve kurumunuz uygun olduğunu belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Asya SEO olarak sayısız kuruma ve kişiye hizmet verdik. Tecrübelere güvenmenin yetersiz olduğunu deneyimledik ve biliyoruz. Kendimizi sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sürekli geliştiriyoruz. SEO çalışmaları doğru tekniklerle ve sürekli olarak gerçekleştirilmelidir. Rakiplerin de kendilerini sürekli geliştirdiğini ve SEO ile ilgili kavramların sürekli değiştiğini unutmamak gerekir. Başarı ancak devamlı ve istikrarlı bir çalışma ile yakalanabilir. Eski SEO teknikleri günümüzde neredeyse hükümsüz durumdadır. Sizler için Güncel SEO tekniklerine uygun danışmanlık hizmet modelleri hazırladık.

seo danışmanlığı

 

seo danışmanlığı

 

standart seo danışmanlığı

 

gelişmiş seo danışmanlığı

 

kurumsal seo danışmanlığı

 

Anahtar Kelime Bazlı SEO Hizmetleri

Firma olarak sizlere anahtar kelime bazlı SEO hizmetleri de sunabiliriz. Farklı rekabet seviyelerine göre sabit fiyatlar belirledik. Projeniz veya siteniz ile ilgili bize detaylı bilgi vermeniz halinde, analiz çalışması yaparak teklifimizi hazırlıyoruz. Her zorluk derecesinde çalışabildiğimiz anahtar kelime sayısı belirli bir rakam ile sınırlandırılmıştır. Odaklanmayı engellemek adına uyguladığımız bu metot ile sizlere daha iyi sonuçlar sunmayı hedefliyoruz.

Firmamız daha önce hatalı SEO çalışmaları yapılmış sitelerin işlerini gerekçe göstermek şartı ile ret edebilir. Çalışmalarımızı belirli bir kontenjan sayısı ile sürdürmekteyiz. Eğer teklif istediğiniz dönemde kontenjan dolmuş ise; SEO hizmeti veremeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Hizmetlerimizi tamamen manuel ve doğal metotlarla sürdürmekteyiz. Bu yoğun emek ve dikkat gerektiren bir süreçtir. Müşterilerimizin hatalı çalışmalar sonucu çok değer verdiği sitelerini kaybetmelerini asla istemeyiz.

anahtar kelime bazlı seo

 

anahtar kelime seo

 

anahtar kelime seo hizmetleri

 

anahtar kelime seo hizmeti

 

kelime bazlı seo

 

SEO Hizmetlerini Etkileyen Faktörler

Hiç bir kurum veya kişi SEO konusunda Google tarafından yetkili değildir. SEO (arama motoru optimizasyonu) kavramı, adından da anlaşılabileceği üzere, siteleri belirli faktörler açısından, arama motorları için iyileştirme ve uygun hale getirme çalışmasıdır. 1. sayfa veya 1. sıra garantisi veren firmalardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çalışmaların tümü doğal ve manuel olmalıdır. Site olabildiğince SEO kriterleri açısından optimize edilmelidir. Site sosyal medyada ve diğer internet mecralarında elden geldiğince popüler hale getirilmelidir.

Kaliteli ve özgün içerik girmek, siteyi sosyal medyada popüler hale getirmek ve diğer internet mecralarında siteyi görünür hale getirmek şüphesiz ki olumlu sonuçlar verecektir. Google gibi dizinler birer şirkettir. Arama sonuçlarındaki sıralamalar ile ilgili kimseye garanti vermek durumunda değildirler. Doğru ve iyi niyetli çalışmaları ödüllendiren bir algoritma, siteleri ve sitelere gelen bağlantıları sürekli kontrol etmektedir. Arama motorları arama yapanlara en doğru sonucu vermeye çalışırlar. Bizim çalışmalarımızın odak noktası da budur. Biz acaba bu arama sorgusu için en doğru sonuç muyuz? Bu soruya evet cevabını verebiliyor isek; iyi bir sıralama elde etmemiz kaçınılmazdır.

Site yaşı, alan adı tescil bitiş tarihi, sunucu hızı, alt yapı hızı, rakiplerin çalışmaları ve benzeri birçok faktör sıralamalardaki konumları etkilemektedir. Çalışmalar büyük bir özveri ile yapılıyor olabilir ve kötü niyetli hiç bir çalışmaya da girilmemiş olabilir. Unutulmamalıdır ki; aynı kalitede çalışmalar yapan başka siteler de mutlaka olacaktır. Hatta bu sitelerin bazılarının ilk tescil tarihi, üzerinde çalışma yapılan siteden çok daha eski olabilir. Tescil bitiş tarihleri 4 yıl sonrası olabilir. Sitelerini barındırdıkları sunucu, sorgulara çok hızlı yanıt veriyor olabilir. Bu sitelere birçok kaliteli site, link vermek sureti ile referans olmuş olabilir. Çok takipçiye sahip ve çok beğenisi olan sosyal medya hesaplarına da sahip olabilirler. Bu ve benzeri faktörler SEO hizmetlerini etkilemektedir.

En önemli konunun altını çizmekte yarar görüyorum.

‘SEO iyi insan olma sanatıdır.’

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s